Альбом для розвитку логіки, уваги та пам'яті у дітей та дорослих від 10 - 99 років (частина 1)

Цікаві уроки по 20 хв/день з елементами змагання та ігровою формою навчання

Ціна:  320 грн

097-296-04-95

З чого складається АЛЬБОМ

01

Струп-тести. Розвиток мислення

В цій вправі потрібно поєднати назви основних кольорів, де значення слова і колір шрифту не співпадають. Потрібно швидко читати про себе слова і називати вголос колір шрифту. Сприйняття нами кольору і тексту відбувається різними відділами півкуль, а робота із Струп-тестами відмінно розвиває навички сприйняття, увагу та здатність концентруватися.

02

Новинка. Поміркуй та запиши

Кожен предмет - це певне число.  Розклавши перший рядок  зображень на доданки, ми отримуємо число, яке притаманне одному зображенню.  Таким чином, ми отримуємо і в другому рядку відомий доданок і за допомогою відомої суми, знаходимо ще два доданка. Знайдені доданки дають можливість розв’язати завдання вцілому і отримати кінцеву відповідь.

03

Таблиці шульте. Розвиток уваги

Таблиця, в якій хаотичним чином розміщені числа від 1 до 48, від 1 до 50. Суть роботи з таблицями полягає у швидкому послідовному знаходженні всіх чисел, розташованих в таблиці. З кожним днем, таблиці ускладнюються для постійного прогресу, який Ви можете відслідковувати записуючи свій час у відповідне поле.

04

"Знайди числа". Розвиток уваги

Таблиця, в якій хаотичним чином розміщені числа від 1 до 48, від 1 до 50. Суть роботи з таблицею полягає у швидкому послідовному знаходженні всіх чисел, розташованих в таблиці. З кожним днем, таблиці ускладнюються для постійного прогресу, який Ви можете відслідковувати записуючи свій час у відповідне поле.

05

Анаграми. Розвиток логіки

Вправа "Анаграми" - розвиває логічне мислення та увагу. Дитина має розшифрувати слово і записати відповідь. Вправа виконується на швидкість. Якщо слово не виходить розшифрувати,  слід залишити його і виконувати наступні завдання. Завдання проводиться в ігровій формі.

06

“Прочитай зашифрований текст”

В даному завданні потрібно вголос прочитати текст зі змішаними буквами. Спочатку вправа може здатися важкою, але після короткої практики, Ви зможе читати без труднощів.

07

Запам'ятай слова. Розвиток пам'яті

Протягом 2 хвилин потрібно читати та запам’ятовувати слова (пари слів). По закінченню часу слід перегорнути сторінку і записати якомога більше слів, що вдалося запам’ятати. Метою даної вправи є тренування лівої півкулі головного мозку, яка відповідає за короткочасну пам’ять.

08

Новинка. “Знайди слово”

Одна з найефективніших вправ для розвитку концентрації уваги є вправа “Мюнстерберга”. Вправа являє собою текст без пробілів, де в кожному рядку серед хаотично розташованих букв зустрічаються слова.

Мета завдання — знайти ці слова в найбільш короткий термін. Знайдені слова підкреслити.

09

"Обчисли швидко"

Вправа складається з простих виразів на додавання, віднімання, ділення та множення котрі розташовані на сторінці в хаотичному порядку. Обчислення слід виконувати обов'язково на швидкість. Вченими доведено, що мозок працює інтенсивніше за інші види діяльності, коли ми розв'язуємо саме прості вирази на швидкість.

10

Малювання обома руками

Дана вправа налаштовує обидві півкулі головного мозку на гармонійну, узгоджену співпрацю через одночасне створення малюнка та обведення ліній обома руками. Потрібно взяти в обидві руки по олівцю та одночасно двома руками обводити по пунктирних лініях малюнок. Ідеальне обведення ліній - не головне. Важливо працювати обома руками одночасно.

фотогалерея

Характеристики

АВТОР
Кудря О.П., Грищенко О.В.
ДЛЯ КОГО
Діти та дорослі
ВІК
Від 10 до 99 років
СТОРІНОК
87 - A4
ВАГА
780 г
ЦІНА
320 грн

вас також можуть зацікавити:

Альбом для дітей від 4 років (частина 1)

Блокнот для дітей від 7 років (частина 1)

Блокнот для дітей від 8 років (частина 2)

Акція. Знижки від 5% до 25%

Замовте три або більше будь-яких блокноти та отримайте знижку від 5%. При гуртових замовленнях від десяти або більше блокнотів діють індивідуальні знижки. Залежно від об'єму замовлення - знижки сягають 25%.

 

Запрошуємо до співпраці: вчителів, вихователів, магазини та інтернет-магазини з продажу дитячої літератури та усіх бажаючих. Ми пропонуємо Вам зручну сітку знижок при гуртових замовленнях.

 

Залиште заявку та отримайте Вашу знижку прямо зараз.

наші контакти

Зв'язок

Адреса

Доставка

Тел: (097) 296-04-95

Email: tex555bz@gmail.com

м. Київ, Україна

м. Буча, Україна

Нова Пошта

Кур'єр по м. Київ

Вам сподобався блокнот? Поділіться інформацією з друзями

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ? ЗАДАЙТЕ ЇХ ПРЯМО ЗАРАЗ

Відправлення повідомлення...

Відбулася помилка. Повторіть спробу

Повідомлення успішно відправлено!

© Martlet 2017. Всі права захищені.

097-296-04-95