Блокнот для розвитку логічного мислення, уваги та пам'яті дітей від 8 років (частина 2)

Цікаві уроки по 15 хв/день з елементами змагання та ігровою формою навчання

Ціна:  340 грн

097-296-04-95

З чого складається блокнот

01

Малювання обома руками

Дана вправа налаштовує обидві півкулі головного мозку на гармонійну, узгоджену співпрацю через одночасне створення малюнка та обведення ліній обома руками. Дитина бере в обидві руки по олівцю та одночасно двома руками обводить по пунктирних лініях малюнок. Ідеальне обведення ліній - не головне. Головне те, що працюють дві руки одночасно.

02

Анаграми. Розвиток логіки

Вправа "Анаграми" - розвиває логічне мислення та увагу. Дитина має розшифрувати слово і записати відповідь. Вправа виконується на швидкість. Якщо слово не виходить розшифрувати,  слід залишити його і виконувати наступні завдання. Завдання проводиться в ігровій формі.

03

Запам'ятай слова. Розвиток пам'яті

Протягом 2 хвилин потрібно читати та запам’ятовувати слова (пари слів). По закінченню часу слід перегорнути сторінку і записати якомога більше слів, що вдалося запам’ятати. Метою даної вправи є тренування лівої півкулі головного мозку, яка відповідає за короткочасну пам’ять.

04

Струп-тести. Розвиток мислення

В цій вправі потрібно поєднати назви основних кольорів, де значення слова і колір шрифту не співпадають. Потрібно швидко читати про себе слова і називати вголос колір шрифту. Сприйняття нами кольору і тексту відбувається різними відділами півкуль, а робота із Струп-тестами відмінно розвиває навички сприйняття, увагу та здатність концентруватися.

05

Новинка. Таблиці шульте з літерами

Таблиця, в якій хаотичним чином розміщені послідовно числа від 1 до 36, від 1 до 49. Суть роботи з таблицями полягає у швидкому послідовному знаходженні всіх чисел, розташованих в таблиці. Починаючи з 15 уроку, таблиці ускладнюються додаванням до чисел букв, які утворюють слова, з яких потрібно склисти прислів’я.

06

Новинка. Поміркуй та порахуй

Кожен предмет - це певне число.  Розклавши перший рядок  зображень на доданки, ми отримуємо число, яке притаманне одному зображенню.  Таким чином, ми отримуємо і в другому рядку відомий доданок і за допомогою відомої суми, знаходимо ще два доданка. Знайдені доданки дають можливість розв’язати завдання вцілому і отримати кінцеву відповідь.

07

Новинка. Утвори нове слово

У цьому завданні потрібно із вже існуючого слова утворити   нове, замінивши одну літеру іншою. Це завдання має декілька варіацій: "Заміни приголосну", "Перестав склади", "Додай одну букву", тощо. Дана вправа розвиває у дитини логічне мислення, навички сприйняття, розширює словниковий запас.

08

Новинка. "Обчисли швидко"

Вправа складається з простих виразів на додавання та віднімання, котрі розташовані на сторінці в хаотичному порядку. Обчислення слід виконувати обов'язково на швидкість. Вченими доведено, що мозок працює інтенсивніше за інші види діяльності, коли дитина розв'язує саме прості вирази на швидкість.

фотогалерея

Характеристики

АВТОР
Кудря О.П., Грищенко О.В.
ДЛЯ КОГО
Діти та дорослі
ВІК
Від 8 до 45 років
СТОРІНОК
170 - A5
ВАГА
760 г
ЦІНА
340 грн

вас також можуть зацікавити:

Альбом для дітей від 4 років (частина 1)

Блокнот для дітей від 7 років (частина 1)

Альбом для дорослих та дітей від 10 до 99 років (частина 1)

Акція. Знижки від 5% до 25%

Замовте три або більше будь-яких блокноти та отримайте знижку від 5%. При гуртових замовленнях від десяти або більше блокнотів діють індивідуальні знижки. Залежно від об'єму замовлення - знижки сягають 25%.

 

Запрошуємо до співпраці: вчителів, вихователів, магазини та інтернет-магазини з продажу дитячої літератури та усіх бажаючих. Ми пропонуємо Вам зручну сітку знижок при гуртових замовленнях.

 

Залиште заявку та отримайте Вашу знижку прямо зараз.

наші контакти

Зв'язок

Адреса

Доставка

Тел: (097) 296-04-95

Email: tex555bz@gmail.com

м. Київ, Україна

м. Буча, Україна

Нова Пошта

Кур'єр по м. Київ

Вам сподобався блокнот? Поділіться інформацією з друзями

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ? ЗАДАЙТЕ ЇХ ПРЯМО ЗАРАЗ

Відправлення повідомлення...

Відбулася помилка. Повторіть спробу

Повідомлення успішно відправлено!

© Martlet 2017. Всі права захищені.

097-296-04-95